LKS Naprzód II Czyżowice - LKS Rozwój Bełsznica Wynik : 2:4 (1:2)

LKS Naprzód II Czyżowice - LKS Rozwój Bełsznica
Wynik : 2:4 (1:2)

W bardzo ważnym meczu inkasujemy trzy punkty z wyżej notowanym rywalem. Pierwsza połowa to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny, szybkie akcje oraz gra z pierwszej piłki poskutkowała dwiema bramkami z naszej strony, niestety po głupim błędzie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla nas. W drugiej połowie w wyniku wymuszonych zmian boisko opuścili Łukasz Ochojski oraz Zbigniew Poloczek, niestety straciliśmy w 48' bramkę na 2:2 i mecz przebiegał pod dyktando rywala, to on prowadził grę oraz dyktował swoje warunki, jednak dobre zmiany wykonane przez naszego trenera, min. przesunięcie Marcina Ochojskiego do środka, spowodowały odwrócenie losu spotkania i mimo nerwowej końcówki na rzecz rywala kończymy wynikiem 4:2 i przesuwamy się w tabeli na miejsce 6 z dorobkiem 29 punktów oraz dwoma meczami zaległymi.

Bramki : Grzegorz Szymiczek, 2x Tomasz Buchta, Poloczek Zbigniew
Żółte kartki : Białas Paweł, Szymiczek Grzegorz

Skład : Łukasz Ciuberek, Marcin Ochojski, Tomasz Kołek, Sławomir Zychma (45' Stajer Błażej) , Aleksander Kucza, Paweł Białas, Marek Poloczek, Łukasz Ochojski (45' Lucyga Adam), Krzysztof Komisarczyk (65' Bolik Mariusz), Zbigniew Poloczek (45' Buchta Tomasz), Grzegorz Szymiczek

Rezerwowi : Błażej Stajer, Dominik Ciba, Akradiusz Krzyżok, Mariusz Bolik, Adam Lucyga, Tomasz Buchta