Otwarcie strony i garść informacji

Dzisiejszego dnia nasza drużyna doczekała się otwarcia oficjalnej strony internetowej. Jako że jesteśmy w okresie końcowym sezonu przygotowawczego pragniemy poinformować wszystkich kibiców o naszym aktualnym składzie jak również przeglądzie rozegranych przez nas sparingów. Sezon przygotowawczy rozpoczęliśmy od wygranej z B-Klasową Olzą Olszynka, mecz który był ciężką dla nas przeprawą, od 1:3 zakończyliśmy wynikiem 5:3. Kolejnym meczem który rozegraliśmy był sparing z niemiecką drużyną USV TU Dresden na boisku Naprzodu Czyżówice, mimo ogromnej przewagi nad zawodnikami drużyny przeciwnej i wynikowi 3:1 mecz zakończył się remisem 3:3. Kolejnym spotkaniem rozegranym przez naszą drużynę był mecz z drugą drużyną Naprzodu Zawada który odbywał się podczas festynu na naszym boisku, sparing przegraliśmy wynikiem 1:3, warto nadmienić iż w naszej drużynie brakowało bramkarza oraz kilku kluczowych zawodników którzy brali udział w poprzednich sparingach.

Skład drużyny na chwile obecną kształtuje się następująco :

Bramkarze : Dawid Weideman, Marek Walasek

Obrońcy : Korzonek Robert, Palasz Piotr, Goraus Łukasz, Bolik Mariusz, Bernat Przemysław, Czernucho Marcin.

Pomocnicy : Kowalówka Piotr, Mika Mirosław, Zychma Sławomir, Skrzyszowski Mateusz, Wybraniec Robert, Komisarczyk Krzysztof, Stolarski Dawid, Benczek Mateusz, Stajer Błażej.

Napastnicy : Wieczorek Artur, Szymiczek Marcin, Kirszniak Łukasz.

Prezes klubu Józef Hanzlik, trener Tomasz Palasz.