Rozwój Bełsznica vs Unia II Turza

Wynikiem 0:5 zakończył się pierwszy mecz rozgrywany przez naszą drużynę, mecz który obfitował w sporą ilość nie wykorzystanych okazji przez nasz zespół jak również błędów obronnych oraz sędziowskich które w głównej mierze zadecydowały o takim a nie innym wyniku. Za tydzień podejmujemy na swoim boisku zespół zespół z Bolesławia który zwyciężył swój mecz z drugą drużyną Borucina wynikiem 3:2. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie które odbędzie się w niedziele 07.09.2014 o godzinie 16:00.

LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA - LKS UNIA II TURZA 0:5 ( 0:3 )

0 - 1 Adam Pogoda 12min.
0 - 2 Kamil Buko 18min.
0 - 3 Patryk Kocur 31min.
0 - 4 Szymon Sztymelski 55min.

0 - 5 Daniel Łuska 68min.

Sędziował : Grzegorz Gajda. Żółte kartki : Daniel Manderla, Daniel Łuska.

LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA : Marek Walasek - Piotr Palasz, Błażej Stajer, Krzysztof Komisarczyk, Robert Wybraniec, Marcin Szymiczek, Piotr Kowalówka, Sławomir Zychma (kpt), Robert Korzonek, Mariusz Bolik, Mateusz Benczek. Trener : Tomasz Palasz.
LKS UNIA II TURZA : Marek Kłosok - Adam Pogoda, Piotr Stepczuk (kpt), Patryk Szłapka, Filip Wiśniowski - Kamil Buko, Daniel Manderla ( 80` Patryk Nogły ), Wojciech Konopek, Patryk Kocur ( 46` Szymon Sztymelski ) - Karol Jurzyca, Daniel Łuska. Trener : Wojciech Hetmaniok.

Powiązana galeria: