13 kolejka: LKS Rozwój Bełsznica - LKS Unia Turza Śląska II

I tak wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017.
Już w najbliższą niedzielę (tj.13.11.) nasza drużyna rozegra ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie drużyna rezerw z Turzy Śląskiej. Nasz najbliższy rywal po słabo rozpoczętym sezonie (4 porażki z rzędu) zgromadził jak do tej pory 15 punktów na swoim koncie co daje 8 pozycję wtabeli. Rozwój po kolejnym zwycięstwie, tym razem nad drużyną Kokoszyc, ma na swoim koncie 19 oczek i jest 5 w tabeli.
Warto dodać że nasz zespół nie przegrał meczu ligowego już od siedmiu kolejek ligowych (ostatnia porażka 10 września z Kornowacem 1:2). Oby ta świetna passa została utrzymana aż do zakończenia rozgrywek w rundzie jesiennej i nasz zespół dopisał kolejne 3 punkty do swojego konta. Czy tak się stanie dowiemy się już w najbliższą niedziele. Liczymy na wsparcie kibiców.
Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 13:00.

Zbiórka piłkarzy o 12:00