Rozwój Bełsznica vs Ruch Bolesław

LKS Rozwój Bełsznica vs LKS Ruch Bolesław 1:2 (1:1)

Wynikiem 1:2 zakończył się mecz z LKS Ruch Bolesław. Mimo że byliśmy o wiele lepsi od przeciwnika którego gra opierała się tylko i wyłącznie na posyłaniu długiej piłki pod nasze pole karne przegrywamy drugi mecz z rzędu. O wyniku zadecydowały w głównej mierze błędy obronne oraz mnóstwo niewykorzystanych okazji przez nasz zespół. Pierwsza bramka dla zespołu LKS Ruch Bolesław padła już w trzeciej minucie meczu. Pod koniec pierwszej połowy odpowiedzieliśmy bramką strzeloną przez Przemysława Bernata który poszedł do końca za akcją i po strzale w bramkarza piłka odbiła się od niego i poszybowała do bramki. Przez cały mecz mieliśmy mnóstwo okazji których nie potrafiliśmy przemienić na bramki, warto również nadmienić że w doliczonym czasie drugiej połowy szansę na wyrównanie miał Mateusz Benczek który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, niestety jego strzał był niecelny i poszybował obok bramki.

Składy drużyn :

LKS Rozwój Bełsznica : Marek Walasek, Piotr Palasz, Błażej Stajer, Robert Korzonek, Piotr Kowalówka, Mateusz Benczek, Marcin Szymiczek, Przemysław Bernat, Mariusz Bolik, Sławomir Zychma, Dawid Weideman

rezerwa : Dawid Stolarski, Mirek Mika, Łukasz Goraus, Robert Wybraniec

LKS Ruch Bolesław : Norszyn Krzysztof, Fichna Mariusz, Kirszniak Marcin, Kempa Szymon, Masny Krzysztof, Depta Robert, Lisowski Łukasz, Juraszek Mariusz, Ubranek Tomasz, Popela Tomasz

rezerwa : Tomaszek Andrzej, Bedrunka Grzegorz, Zembrzuszki, Michał Wiśniewski,

Główny sędziaa : Krzyszto Ganita

Żółte kartki : Mariusz Fichna (35min), Wybraniec Robert (45min), Łukasz Goraus (45min), Mariusz Juraszek (90min).

Za tydzień zagramy na wyjeździe z drużyną LKS Pietraszyn którzy swój ostatni mecz przegrali wynikiem 1:7 z drużyną Borucina. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 w niedziele.