Zapowiedz meczu Ruch Bolesław vs Rozwój Bełsznica

Zapraszamy wszystkich kibiców do Bolesława gdzie podejmiemy tamtejszą drużynę. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 19.04 o godz. 16:00. Zbiórka dla zawodników 14:30 przy klubie.

Nasz przeciwnik plasuje się na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów zdobytych w dziewięciu spotkaniach, 6 zwycięstw, 1 remis oraz 2 porażki, tak wygląda statystyka drużyny z Bolesławia która w ostatniej kolejce zwyciężyła walkowerem z powodu wycofania się drużyny z Bogunic. W rundzie jesiennej ulegliśmy im 2:1, bramkę w tamtym meczu strzelał Przemysław Bernat. Będzie to ciężki mecz dla naszego zespołu, jednakże biorąc pod uwagę sytuacje kadrową w jakiej znajduje się nasz zespół, wzmocnienia oraz ostatni mecz z Unią Turza jesteśmy pełni nadziei że uda nam się wywieść z tego spotkania trzy punkty, i w takim celem jedziemy do Bolesławia. Zapraszamy wszystkich na mecz wyjazdowy.